Safi

Safir
ur. 13.05.2011
nr tatuażu: A284

HD-A, ED-0
DM – N/N
serce zdrowe (certyfikat)
oczy zdrowe (certyfikat)

BH, PT1, OBI 1, FPR1, FPR2, FPR3

Champion Polski, Champion Litwy

 

Kto zna historię smoczycy  Saphiry wie, że każdy smok rodzi się i żyje tylko dla jednego jeźdźca. Takim jeźdźcem dla Saphiry Animagus jest Ania.
Ja jestem hodowcą i współwłaścicielką tej suczki. Jeśli Safi spełni wymagania hodowlane (ZKwP) i urodzi szczenięta, to będą one nosić przydomek Animagus,
a wybrany przeze mnie maluch stanie się kolejnym filarem mojej hodowli.

UWAGA:
w październiku 2015 Suczka zmieniła status, przeszła na własność swojej dotychczasowej opiekunki. Oto jej nowa strona w formie bloga  SAPHIRA Animagus

 

Rodowód
Wystawy
Potomstwo
Galeria zdjęć

Rodowód

IntCh.C.I.E., Ch.PL, Ch.Ukrainy, Ch. , Litwy, HDA, PT, PT-2

JAGOS TU PILNUJE

m.czarna
VPG 3, IPO 3

VITO vom Kreuzberger Hof

VDH-HO 27651-01
HD-A1
Maść: czarna podpalana
BALU vom Fürstenwall
VDH-HO 25236-98
Maść: czarna podpalana
SchH 3, IPO 3,
OTTO vom Schondratal
HD-Frei
SchH 1
TESSA vom Ünglinger Tor
BH, FH
QUARA vom Kreuzberger Hof
VDH-HO 22622-96
HD-A1
Maść: czarna podpalana
Int.Ch., SchH 2
FERRO von den Rheinauen
SchH 3, FH 1
HASKA vom Kreuzberger Hof
Int.Ch.C.I.B., Ch.PL, Zw.PL03,
PT-1, PT-2, PTT-2, IPO-1, HD-B
JAGA z Radockiej Góry

Maść: czarna


CONNY v. Ascona
PKR.II-58556
Maść: czarna
CARLOS vom Toberbusch
VEGAS von Ascona
CORA Doblovo Oko
PKR.II-34522
Maść: czarna podpalana
ARIS od Jinolickych rybniku
AFFA Doblovo Oko
CHPL-LT C.I.E, HDA

 

NORIS ANIMAGUS

 

m. blond
VPG3


TIMO vom Schondratal

VDH-HO 9724342
HD-A

m. blond
SchH II
ALDO vom Deichselbachtal
ALF von der Urd
HD-Frei
blond
CONSCHA von der Haardt
HD-frei
blond
BINKA aus der PfalzKANDO vom Schondratal
HUMELL von der Cranichburg
HD-frei
blond
HDA1,Ch.F.Zs.F'00,Zw.Molos.
EUR'024xCACIB,r.CACIB,10xCWC
,2xBOB,(TAN,CSA U)CHPL

ORANE - JINKA
DES TROIS PETITS DIABLES

m. czarna podpalana
SU-JA PONTOHOVA BONDE'S ARNOLDI
BESS
JINKA DES TROIS PETITS DIABLESBANDIT VOM AHORNTAL
ARINA LEMANIA DENGES

Wystawy

Lp.DataMiejsceRangaKlasaSędziaOcenaLokataTytuły
102.10.2011.Nowy Dwór MazowieckikrajowababyZ. Jakubowskiwybitnie obiecująca1/1Najlepsze Baby
223.10.2011.PoznańmiędzynarodowababyE. Bukładwybitnie obiecująca1/4Najlepsze Baby
331.03.2012Nowy Dwór MazowieckikrajowamłodzieżyE. Chwalibógdoskonała2/2
401.07.2012OlsztynkrajowamłodzieżyZ. Mrugasiewiczdoskonała1/1Zw.Mł, Najlepszy Junior
507.07.2012.WarszawamiędzynarodowamłodzieżyJ. Matyasdoskonała1/2Zw.Mł, Najlepszy Junior
69.09.2012.Warszawaklubowa molosówmłodzieżyG. Perosinobardzo dobra2/3
716.09.2012.Meisdorf (Niemcy)Klubowa RZV/HZDmłodzieżyE. Presingerbardzo dobrabez lokaty / 19

823.10.2012PoznańmiędzynarodowamłodzieżyA. Rogowskadoskonała3/5
911.11.2012KielcemiędzynarodowamłodzieżyA. Kotdoskonała1/1Zw.Mł,
10.24.03.2013Nowy Dwór MazowieckikrajowapośredniaP. Króldoskonała1/2CWC
11.28.04.2013.Dresden (Niemcy)międzynarodowapośredniaB. Wuchertbardzo dobra4/6
12.05.05.2013.ŁódźmiędzynarodowapośredniaM. Kozłowskadoskonała1/3CWC, CACIB, BOB
13.15.09.3013.Warszawaklubowa molosówotwartaP. Junehaldoskonała1/1CWC
14.06.10.2013.Nowy Dwór MazowieckikrajowaotwartaI. Studzińska-Romanowskadoskonała2/2
15.10.11.2013.KielcemiędzynarodowaotwartaM. Hałasdoskonała1/1CWC
16.19.01.2014.Trencin (Słowacja)międzynarodowaotwartaA. Zamoyskidoskonała3/3
17.05.07.2014.Velka Ida (Słowacja)krajowachampionówVanzha Sergeydoskonała1/3CAC
18.06.07.2014Velka Ida (Słowacja)międzynarodowachampionówM. Bruskadoskonała1/3CAC, CACIB, BOS
19.14.09.2014Warszawaklubowa molosówchampionówM. Kunzedoskonała4/6
20.20.12.2014.Wilno (Litwa)międzynarodowa
Vilnius Winter
championówJ. Walshdoskonała1/2CAC, CACIB,
BOB
21.21.12.2014.Wilno (Litwa)międzynarodowa
Christmas Cup
championówA. Filatovadoskonała1/2CAC,res.CACIB
22.10.01.2015.Nitra (Słowacja)międzynarodowachampionówB.Siklosidoskonała2/4res.CAC
23.11.01.2015.Nitra (Słowacja)międzynarodowachampionówA.Kochandoskonała4/4
24.12.07.2015.WarszawamiędzynarodowachampionówK. Fiszdondoskonała2/2res.CACIB

Wyszkolenie

l.p.datamiejsceegzamin/zawodywyniksędzia
1.05.01.2013.Wolica/KaliszZawody Obedience
Klasa 0
88 pkt/100
ocena doskonała
lok. 19/25
H.Salomon
2.03.03.2013.Długa Kościelna/WarszawaZawody Obedience
Klasa 0
84,5 pkt / 100
ocena doskonała
lok. 5/8
J. Słoniewicz
3.26.05.2013.PruszkówEgzamin BH58 pkt/60B.Ryl
4.22.06.2013.GdyniaZawody Obedience
Klasa 0
77,5 pkt/100
ocena bardzo dobra
lokata 6/10
A.Kępka
5.23.06.2013.GdyniaZawody Obedience
Klasa 0
86,5 pkt /100
ocena doskonała
lokata 1/8
K. Drobik Michalska
6.29.09.2013.WarszawaEgzamin PT1196 pkt/200
ocena doskonała
lok 1 /3
B.Ryl
7.04.10.2014.KalskZawody w tropieniu sportowym
MP IPO FH
FPR1
74 pkt / 100
ocena dostateczna
lokata 7/9
J. Lewkowicz
8.9.11.2014.Łososina Dln.III Mistrzostwa Małopolski w Tropieniu Sportowym

FPR2
91 pkt/100
ocena bardzo dobra
lokata 3/10
K.Szymański
9.24.01.2015.Niegardów/KrakówZawody PP Obedience
Klasa 1
152 pkt / 280
ocena dobra
lokata 14/16
J.Olearcin
10.18.04.2015.KalskZawody w tropieniu sportowym FPR3 55 pkt/100
ocena niedostateczna
J.Havranek
11.06.09.2015.GamratkaZawody PP Obedience
klasa 1
204,5 pkt/280
ocena bardzo dobra
Lokata 4/6
J. Lewkowicz
12.12.09.2015.RzeszówZawody Obedience MP OB i BC
Klasa 1
211 pkt/280
Ocena bardzo dobra
Lokata 10/19
J.Lewkowicz
13.11.10.2015.LublinMistrzostwa Lubelszczyzny w Tropieniu Sportowym

FPR3
83 pkt/100
ocena dobra
lokata 8/11
M.Goleman
14.17.10.2015GdyniaMistrzostwa Polski Obedience
klasa 1
197 pkt /280
ocena bardzo dobra
lokata 7/16
C. Barthel
K.Drobik - Michalska

Potomstwo

 

Galeria